ONLINE SDÍLNA

Síla a unikátnost ženské podpory. Potkávání se v tom, co sdílíme, i v tom, v čem jsme každá jiná. Zastavení se. Sounáležitost. Čerpání sil. Nadechnutí se. Inspirace. 

podpora a sdílení jsou důležité pilíře naší práce. Chceme tu být pro vás pro všechny, proto jsme se rozhodly pořádat online sdílnu pro matky, které řeší svůj mateřský vztek, ať už jsou kdekoliv.

V malém kruhu žen se potkáme na online platformě a posdílíme, co nám poslední týdny přináší do našich mateřských zkušeností, jak se vztekem pracujeme, co je funkční a s čím třeba potřebujeme pomoci.

Zdráháte se, protože nejste zrovna fanynkou online technologií? Spolu to zvládneme. Bojíte se, že Vás budou rušit děti? Ano, i my je máme doma. Naštěstí se dá ztlumit mikrofon, když je třeba... Sdílení a podpora funguje i online!

 

OHLASY NA SDÍLNU

"Díky moc za možnost sdílet s ostatními "svůj vztek". Bylo opravdu inspirující slyšet problémy, postoje a názory ostatních mamin, jejich témata i případné reakce na "moje téma". Vlastně bylo moc velkou úlevou, asi pro nás všechny, už jen říct nahlas svoje pocity... Díky moc za vytvoření přátelské, otevřené a uvolněné atmosféry, za přínosný kaučink, občas naťuknutí, za otázky, nápady, shrnutí. Bylo to příjemně a dobře strávené dopoledne!"
Marta
"Sdílna pro matky, mě nadchla možností sdílet své pocity a zážitky z mateřství (dobré i špatné) bez strachu z nepochopení nebo odsouzení. Atmosféra celého povídání byla velmi uvolněná a myslím, že jsme všechny měly pocit, že se můžeme svěřit a dostane se nám pochopení. Po skončení jsem byla pozitivně naladěná a jsem vděčná, že něco takového pod odborným vedením existuje."
Lea