ZÁŽITKOVÝ A RŮSTOVÝ ONLINE WORKSHOP

 

Setkání žen. Čas pro sebe. Prožitková cvičení vytvářející prostor pro dívání se dovnitř, jak to s tím vztekem vlastně máme. Přijetí. Laskavost. Sdílení. Inspirace. A z tohoto místa hlubšího porozumění hledání dalších cest.

Čemu věříme? 

Sdílíme přesvědčení, že jakákoliv hloubková a udržitelná změna se děje prostřednictvím uvědomění si a respektu k tomu, jak to doopravdy máme, nahlédnutí, odkud se to bere a vědomé volby, co z toho si chceme ponechat a co chceme jinak.

Na online workshopu se proto s vlastním vztekem seznamujeme, zkoumáme ho z různých úhlů, věnujeme mu naši plnou pozornost, vyměňujeme si tipy, které se nám osvědčují a zkoušíme praktické možnosti a nástroje, jak se vztekem pracovat. 

Dále věříme v to, že: 
... změna si vyžaduje čas, bezpečí a podporu. (Pojďte si je dopřát s námi.)

... podpora matek matkám je mocná (Jsme na jedné lodi. Která jsme se nevytočila dnes, vytočí se zítra. Nebo za měsíc.)

... prožívat vztek je v pořádku (Opravdu! Je to základní emoce a jsou na to psychologické teorie.)

... výčitky a sebeobviňování nikdy ničemu moc nepomohly (Nespokojenost je dobrý hnací motor změny, utápění se v pocitech viny a sebedevalvace málokdy.)

... vztek je pro nás zdrojem důležitých, někdy i překvapujících informací (Vztek jako spojenec. I tak to jde.)

... náš vztek je náš – s dítětem nemá mnoho společného (A to je ta dobrá zpráva, protože jenom vlastní prožívání můžeme měnit.)

Jak to probíhá?

Online workshop je veden dvojicí lektorek s psychologickým a psychoterapeutickým vzděláním.

Náplň tvoří rozmanité prožitkové techniky zaměřené na sebepoznání a růst, sdílení a vzájemné inspirování se.

Velký důraz klademe na bezpečnou a laskavou atmosféru: nikdo Vás nebude do ničeho nutit, můžete si svobodně zvolit hloubku, do které se pustíte samy i to, co všechno budete sdílet s námi ostatními.

Délka online workshopu: 4 hodiny 

Kapacita workshopu: maximálně 12 účastnic

Cena: 1.190 Kč  

Na online workshop doporučujeme být v klidném a nerušeném prostředí a mít po ruce papír a tužku.

Těšíme se na Vás!

PLÁNOVANÉ ONLINE WORKSHOPY

8/10/2022

ONLINE

ZÁŽITKOVÝ WORKSHOP

VZTEK MATEK

Místo: ONLINE 
Čas: 9.00 - 13.00
Vedou: Hana Nečina Vaníčková a Pavla Cerhová Kořínková

OHLASY NA NAŠE WORKSHOPY

"Mít bezpečný prostor a čas kouknout se s profesionálními průvodkyněmi na své démony vzteku pro mě bylo velkým přínosem. Síla skupiny je super věc. Netušila jsem, že se saň ve mě vyjeví tak konkrétně. Jsem ráda, můžu s ní teď líp cvičit já, ne jen ona se mnou. Role se snad obrací. Těším se na další setkání."
Radka
"Musím říct, že bych takové setkání potřebovala každý týden :-). Už dokáži ovládnout nasměrování mého vzteku na nějaký neživý předmět. Dokonce už i dokáži těsně před výbuchem říct: "bacha, teď budu řvát" nebo "chce se mi bušit do zdi"."
Kateřina
"Mockrát děkuji za skvělý workshop. Už jsem dlouho nezažila tak bezpečný a přijímající rámec mezi "cizími" lidmi. Bylo to skvělý, ale hlavně mě to posunulo o velký kus dál. Nastalo pro mě několik velice překvapivých AHA momentů, ke kterým bych se sama jen těžko dopracovala. Laskavé a podporující vedení kurzu bylo opravdovým balzámem na mou duši. Doporučila bych workshop každé matce, která se vzteká a má výčitky. Ty moje jsou po workshopu o velký kus menší. Děkuji."
Lucie
"Byla jsem na kurzu, a bylo to skvělé. Výborné vedení kurzu, spousta uvědomění pro všechny přítomné. A když vidíte kolem sebe ty ostatní jemné, milé a klidné ženy, říkáte si, že jste určitě jediná vzteklá matka, dokud všechny nezačnou vyprávět. Všechny vypadáme mile, klidně, dokud nás to obvykle v přítomnosti našich dětí nepopadne. Běžte načerpat zkušenosti ostatních, rady, jak na to, a podpořit ty další matky. Vztek je normální, ale dá se s ním pracovat, a dá se to naučit i naše děti, skrze nás ... když nás to nikdo neučil."
Martina
"Moc díky za vytvoření prostoru pro sdílení, ten ženský kruh má prostě strašně do sebe. A je fajn si v záplavě přístupů o tom, jak přistupovat k dětem a uznávat jejich emoce, strávit odpoledne tím, jak přistupovat k sobě a uznávat emoce matky 🙂 Je to silný téma a kvalitní balanc thymolinového "perfektního" mateřství, co se pořád ještě mainstreamem valí a spoustu věcí tabuizuje. Díky a matkám zdar!"
Bohdana